1
Ομάδα εργασίας:
- Marketing Director
- Επικοινωνιολόγος
- Art Director
- Graphic designers
- UI-UX designers
- Web developers
- Sys Admin
- Senior copywriter
- Customer care
Η Concept ιστοσελίδα αποτελείται από υπηρεσίες δύο τελείως διαφορετικών τομέων της εταιρείας μας, του Web development department και του Advertising department. Στην ουσία πρόκειται για μια Custom κατασκευή με τη συμμετοχή στην ομάδα εργασίας του Marketing Director, Επικοινωνιολόγου και Senior Copywriter ώστε το αποτέλεσμα και ο σχεδιασμός εκτός από άρτιος κατασκευαστικά και εμφανισιακά να αποτυπώνει τη φιλοσοφία, την πολιτική, τους στόχους σας και εν τέλει να αυξάνει όσο περισσότερο γίνεται τον επικοινωνιακό αντίκτυπο στον επισκέπτη. Η διαδικασία ξεκινά με συνέντευξη από Επικοινωνιολόγο ο οποίος είναι υπεύθυνος για τον συντονισμό όλης της ομάδας, την αποτύπωση της επιχειρησιακής στρατηγικής branding σας στο έργο και την ολοκλήρωση του.